Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
oskarżenia na forum publicznym, muszą liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności na drodze sądowej.
Nazwiska do wiadomości redakcji
Pretensje do Pana Boga...

Źle się dzieje, jeżeli dziennikarze dają się ponosić emocjom, a na dodatek wykazują ignorancję i swoje artykuły "interwencyjne" zamieniają w paszkwile, oparte na podawaniu nieprawdziwych faktów, nie wykazując najmniejszej ochoty do zastanowienia się nad przyczynami opisywanych zdarzeń.
Piszę to w odniesieniu do artykułu p. Witolda Zadziorko, który ukazał się pod mistycznym tytułem "Krew i woda" dnia 8 sierpnia br., a dotyczył zalewania mieszkań w bloku przy ulicy Słonecznej 2.
Gdyby Szanowny Pan Redaktor przed napisaniem artykułu zadał sobie jedno pytanie
oskarżenia na forum publicznym, muszą liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności na drodze sądowej.<br>Nazwiska do wiadomości redakcji&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Pretensje do Pana Boga...&lt;/tit&gt;<br><br>Źle się dzieje, jeżeli dziennikarze dają się ponosić emocjom, a na dodatek wykazują ignorancję i swoje artykuły "interwencyjne" zamieniają w paszkwile, oparte na podawaniu nieprawdziwych faktów, nie wykazując najmniejszej ochoty do zastanowienia się nad przyczynami opisywanych zdarzeń.<br>Piszę to w odniesieniu do artykułu p. Witolda Zadziorko, który ukazał się pod mistycznym tytułem "Krew i woda" dnia 8 sierpnia br., a dotyczył zalewania mieszkań w bloku przy ulicy Słonecznej 2.<br>Gdyby Szanowny Pan Redaktor przed napisaniem artykułu zadał sobie jedno pytanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego