Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
seksu oralnego chętnie będzie naśladował swoim językiem taniec twoich palców. Po drugie, na 100% go podniecisz, bo obserwowanie pieszczącej się kobiety jest jedną z głównych męskich fantazji, niezwykle podniecającą. No i po trzecie wreszcie, sama własnoręcznie możesz doprowadzić się do rozkoszy, co przecież też jest bardzo miłe.
Jeżeli nie masz ochoty na przedstawienie w pełnym świetle, wyłącz żyrandol i zapal świece. Kiedy już dostatecznie się rozkręcisz, możesz zaproponować widzowi spektakl intereaktywny - niech jego palce, a potem i język dołączą do tańca twoich własnych rąk.

Zapasy ust

No dobrze, ale co zrobić, gdy trafiasz na kompletnie niedoświadczonego oralnie partnera, w dodatku więź
seksu oralnego chętnie będzie naśladował swoim językiem taniec twoich palców. Po drugie, na 100% go podniecisz, bo obserwowanie pieszczącej się kobiety jest jedną z głównych męskich fantazji, niezwykle podniecającą. No i po trzecie wreszcie, sama własnoręcznie możesz doprowadzić się do rozkoszy, co przecież też jest bardzo miłe. <br>Jeżeli nie masz ochoty na przedstawienie w pełnym świetle, wyłącz żyrandol i zapal świece. Kiedy już dostatecznie się rozkręcisz, możesz zaproponować widzowi spektakl &lt;orig&gt;intereaktywny&lt;/&gt; - niech jego palce, a potem i język dołączą do tańca twoich własnych rąk.<br><br>&lt;tit&gt;Zapasy ust&lt;/&gt;<br><br>No dobrze, ale co zrobić, gdy trafiasz na kompletnie niedoświadczonego oralnie partnera, w dodatku więź
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego