Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
The Dome, w którym odbywają się koncerty rockowe i popowe w światowej klasie.
Brightonjest także miejscem dla osób o zainteresowaniach sportowych.
Możesz tu np. jeździć na nartach wodnych i deskach surfingowych, grać w tenisa na którymś z 50 kortów jakie istnieją w mieście, grać w golfa lub w jego łatwiejszą odmianę, która nazywa się pitch and putt. Albo dlaczego masz nie spróbować angielskiej gry Bowl, w której używa się piłki'?
Wieczorami miasto ożywa. Masz co tydzień dwa bilety wolnego wstępu do dyskoteki STS. Będziesz czuł jak bije puls wielkiego miasta. Brighton rzeczywiście zasłużyło na swoją nazwę "London by the Sea".

DANE
The Dome, w którym odbywają się koncerty rockowe i popowe w światowej klasie.<br>Brightonjest także miejscem dla osób o zainteresowaniach sportowych.<br>Możesz tu np. jeździć na nartach wodnych i deskach surfingowych, grać w tenisa na którymś z 50 kortów jakie istnieją w mieście, grać w golfa lub w jego łatwiejszą odmianę, która nazywa się pitch and putt. Albo dlaczego masz nie spróbować angielskiej gry Bowl, w której używa się piłki'?<br>Wieczorami miasto ożywa. Masz co tydzień dwa bilety wolnego wstępu do dyskoteki STS. Będziesz czuł jak bije puls wielkiego miasta. Brighton rzeczywiście zasłużyło na swoją nazwę "London by the Sea".<br><br>&lt;tit&gt;DANE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego