Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
się również motoryzacją. Czytam bardzo dużo czasopism z tej dziedziny.
Jak spędzasz czas wolny?
Nie mam zbyt wiele wolnego czasu. W wolnych chwilach chętnie gram z kolegami w kosza i w tenisa. Lubię również "pobuszować" w Internecie i przeglądać różne czasopisma. Chętnie wychodzę na spacer z moim psem.
"Świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz, świat odpłaca Ci za to co robisz". Zgodzisz się z tym stwierdzeniem?
Tak. Sądzę, że posiadanie wiedzy jest niezwykle ważne, ale ważniejsza jest umiejętność wcielania zdobytych wiadomości w życie.
"... ja dopiero zaczynam bawić się w sport", skoro początek to jest taki dobry to ciekawe co
się również motoryzacją. Czytam bardzo dużo czasopism z tej dziedziny.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Jak spędzasz czas wolny?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Nie mam zbyt wiele wolnego czasu. W wolnych chwilach chętnie gram z kolegami w kosza i w tenisa. Lubię również "pobuszować" w Internecie i przeglądać różne czasopisma. Chętnie wychodzę na spacer z moim psem. <br>"Świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz, świat odpłaca Ci za to co robisz".&lt;/&gt; &lt;whon&gt;Zgodzisz się z tym stwierdzeniem?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Tak. Sądzę, że posiadanie wiedzy jest niezwykle ważne, ale ważniejsza jest umiejętność wcielania zdobytych wiadomości w życie.&lt;/&gt;<br>"... ja dopiero zaczynam bawić się w sport", skoro początek to jest taki dobry to ciekawe co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego