Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ekonomiczne
Rok: 2004
jest inspirując z kilku względów. Po pierwsze pokazał niedemokratyczną naturę międzynarodowych instytucji finansowych i ich dążenie do objęcia kontrolą zasobów naturalnych i ludzkiego całego globu. Po drugie, rola państw narodowych, jako żandarmów wprowadzających w życie decyzje międzynarodowych gremiów finansistów i bankierów stała się oczywista.
Po trzecie wreszcie, walk prowadzona z odwagą i poświęceniem przez niezliczone stowarzyszenia, grupy związkowe i jednostki pokazała, że nie mają racji ci, którzy powtarzają wciąż "nic nie da się zrobić". Kłam takiemu poglądowi zadało spektakularne zwycięstwo oddolnej organizacji społecznej nad zmową bogaczy.
Żaczek

ALTERGLOBALIZM,
ANTYGLOBALIZM - co to takiego?

Początki ruchu alterglobalistycznego
Nie ma zgodności co do tego
jest inspirując z kilku względów. Po pierwsze pokazał niedemokratyczną naturę międzynarodowych instytucji finansowych i ich dążenie do objęcia kontrolą zasobów naturalnych i ludzkiego całego globu. Po drugie, rola państw narodowych, jako żandarmów wprowadzających w życie decyzje międzynarodowych gremiów finansistów i bankierów stała się oczywista.<br>Po trzecie wreszcie, walk prowadzona z odwagą i poświęceniem przez niezliczone stowarzyszenia, grupy związkowe i jednostki pokazała, że nie mają racji ci, którzy powtarzają wciąż "nic nie da się zrobić". Kłam takiemu poglądowi zadało spektakularne zwycięstwo oddolnej organizacji społecznej nad zmową bogaczy.<br>Żaczek<br><br>&lt;tit&gt;ALTERGLOBALIZM,<br>ANTYGLOBALIZM - co to takiego?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Początki ruchu alterglobalistycznego&lt;/&gt;<br>Nie ma zgodności co do tego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego