Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
perspektywy rozliczą nas przyszłe pokolenia. Dlatego niezależnie od różnic, które dzielą nas dzisiaj musimy uczynić wszystko dla pomyślności domu wszystkich - Polski.
Jestem przekonany, że taka Polska jest możliwa, że wizję takiej Polski możemy urzeczywistnić w najbliższej przyszłości. Wierzę w nas, Polaków. Pokazaliśmy ostatnio, że potrafimy połączyć marzenie z ciężką pracą, odwagę z realizmem, gotowość do poświęceń z umiejętnością odnoszenia sukcesu. Że idea Polski społecznej solidarności może spełnić się we współdziałaniu różnych, często politycznie odległych sobie ludzi i instytucji. Liczy się każdy człowiek. Liczy się zgodne działanie. Mamy szansę. Możemy ją wykorzystać.
Aleksander Kwaśniewski


SILNY CZŁOWIEK na trudne czasy

Generał
TADEUSZ WILECKI
perspektywy rozliczą nas przyszłe pokolenia. Dlatego niezależnie od różnic, które dzielą nas dzisiaj musimy uczynić wszystko dla pomyślności domu wszystkich - Polski. <br>Jestem przekonany, że taka Polska jest możliwa, że wizję takiej Polski możemy urzeczywistnić w najbliższej przyszłości. Wierzę w nas, Polaków. Pokazaliśmy ostatnio, że potrafimy połączyć marzenie z ciężką pracą, odwagę z realizmem, gotowość do poświęceń z umiejętnością odnoszenia sukcesu. Że idea Polski społecznej solidarności może spełnić się we współdziałaniu różnych, często politycznie odległych sobie ludzi i instytucji. Liczy się każdy człowiek. Liczy się zgodne działanie. Mamy szansę. Możemy ją wykorzystać. <br>&lt;hi&gt;Aleksander Kwaśniewski&lt;/&gt; <br>&lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;SILNY CZŁOWIEK na trudne czasy <br>&lt;gap&gt; <br>Generał <br>TADEUSZ &lt;hi&gt;WILECKI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego