Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
potem kiedy otrzymuje zaszczytną funkcję Marszałka Senatu - ogromna praca. Jednocześnie nadal jest z chorymi, prowadząc Klinikę Hematologii przy szpitalu im. Banacha w Warszawie. Miałam okazję widzieć osobiście ile ciepła i miłości dawała chorym, co w połączeniu z ogromną wiedzą, stawiało Ją w szeregu największych w zawodzie lekarza.
Była człowiekiem wielkiej odwagi - w swojej pracy politycznej nie kierowała się nigdy względami taniej popularności czy wygodnych ustępstw. Głośno i otwarcie występowała zawsze tam, gdzie widziała słabych, którzy nie mogli wystąpić w swojej obronie.
W październiku 1997 w Zakopanem, a potem w Niedzicy żegnaliśmy Zosię, wyjeżdżającą do RPA, gdzie obejmowała stanowisko Ambasadora RP.
Afryka
potem kiedy otrzymuje zaszczytną funkcję Marszałka Senatu - ogromna praca. Jednocześnie nadal jest z chorymi, prowadząc Klinikę Hematologii przy szpitalu im. Banacha w Warszawie. Miałam okazję widzieć osobiście ile ciepła i miłości dawała chorym, co w połączeniu z ogromną wiedzą, stawiało Ją w szeregu największych w zawodzie lekarza.<br>Była człowiekiem wielkiej odwagi - w swojej pracy politycznej nie kierowała się nigdy względami taniej popularności czy wygodnych ustępstw. Głośno i otwarcie występowała zawsze tam, gdzie widziała słabych, którzy nie mogli wystąpić w swojej obronie.<br>W październiku 1997 w Zakopanem, a potem w Niedzicy żegnaliśmy Zosię, wyjeżdżającą do RPA, gdzie obejmowała stanowisko Ambasadora RP.<br>Afryka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego