Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 77
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
w dziennikarskim gronie. Skoro "Solidarność" domaga się dostępu do środków masowego przekazu - dlaczego w taki właśnie sposób Traktuje dziennikarzy? Zebrani dziennikarze skierowali na ręce przewodniczącego KKP protest, w którym m. in. domagają się - skreślenia zasad akredytacji.
(W) Przedpołudniowe obrady rozpoczęły się dyskusją nad rolą ekspertów związku "Solidarność". Zarzucano, że ich odział w podejmowaniu decyzji jest przesadny. Dochodzi do tego mówił Karol Modzelewski - że wiele decyzji wypracowywanych jest niemal bez udziału "Solidarności". Nie chodziło tu o kwestionowanie roli ekspertów, którą zebrani doceniają, ale o to, by liczyli się ze stanowiskiem działaczy "Solidarności".
Drugi zarzut - to często nadmiernie specjalistyczny język jakim operują, a
w dziennikarskim gronie. Skoro "Solidarność" domaga się dostępu do środków masowego przekazu - dlaczego w taki właśnie sposób Traktuje dziennikarzy? Zebrani dziennikarze skierowali na ręce przewodniczącego KKP protest, w którym m. in. domagają się - skreślenia zasad akredytacji.<br>(W) Przedpołudniowe obrady rozpoczęły się dyskusją nad rolą ekspertów związku "Solidarność". Zarzucano, że ich odział w podejmowaniu decyzji jest przesadny. Dochodzi do tego mówił Karol Modzelewski - że wiele decyzji wypracowywanych jest niemal bez udziału "Solidarności". Nie chodziło tu o kwestionowanie roli ekspertów, którą zebrani doceniają, ale o to, by liczyli się ze stanowiskiem działaczy "Solidarności".<br>Drugi zarzut - to często nadmiernie specjalistyczny język jakim operują, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego