Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
nie zamyka się jedynie w tym, co na siebie wkładamy. Doskonale przecież wpisuje się w obowiązujący już od dawna styl na zdrowe odżywianie. Mówiąc krotko: czekolada jest modna, bo jest zdrowa. A przy okazji nie wymaga poświęceń - jest przecież pyszna.
Jak wiec powinniśmy prezentować się w tym sezonie? Wiadomo. Skoro odziani już będziemy w wiadome barwy, to najlepiej, kiedy inni zobaczą nas nad filiżanka gorącej wedlowskiej czekolady.
Czekolada jak aspiryna
Zawarte w czekoladzie flawonoidy działają zbawiennie na układ krwionośny i podobnie jak aspiryna zmniejszają ryzyko zawałów, a także zawału serca.
Jak wpływa na zęby?
Wszystkie słodycze zawierają węglowodany, które, rozkładając się
nie zamyka się jedynie w tym, co na siebie wkładamy. Doskonale przecież wpisuje się w obowiązujący już od dawna styl na zdrowe odżywianie. Mówiąc krotko: czekolada jest modna, bo jest zdrowa. A przy okazji nie wymaga poświęceń - jest przecież pyszna.<br>Jak wiec powinniśmy prezentować się w tym sezonie? Wiadomo. Skoro odziani już będziemy w wiadome barwy, to najlepiej, kiedy inni zobaczą nas nad filiżanka gorącej wedlowskiej czekolady.<br>Czekolada jak aspiryna<br>Zawarte w czekoladzie flawonoidy działają zbawiennie na układ krwionośny i podobnie jak aspiryna zmniejszają ryzyko zawałów, a także zawału serca.<br>Jak wpływa na zęby?<br>Wszystkie słodycze zawierają węglowodany, które, rozkładając się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego