Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Havla

praga Nieoczekiwanie pogorszył się w niedzielę stan zdrowia czeskiego prezydenta Václava Havla, który od tygodnia leży w Centralnym Szpitalu Wojskowym w Pradze-Strzeszovicach.
W nocy Havel miał wysoką gorączkę. W szpitalu, gdzie hospitalizowany jest prezydent Czech, obraduje konsylium lekarskie.Chińska firma chce Clintona za ambasadora

Pekin Duża chińska firma odzieżowa Fapai podała wczoraj, że zaproponowała 2 miliony dolarów Billowi Clintonowi za jej reprezentowanie. Propozycję tę były prezydent USA gotów jest przedyskutować.
Fapai wystosowała pierwszy list w tej sprawie w ub. roku, ale ponieważ Clinton był jeszcze prezydentem, ofertę uznano w Białym Domu za przedwczesną.
(pap)DZISIEJSZY RAPORT

Wszystkie sprawy załatwia
Havla&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;praga&lt;/&gt; Nieoczekiwanie pogorszył się w niedzielę stan zdrowia czeskiego prezydenta Václava Havla, który od tygodnia leży w Centralnym Szpitalu Wojskowym w Pradze-Strzeszovicach.<br>W nocy Havel miał wysoką gorączkę. W szpitalu, gdzie hospitalizowany jest prezydent Czech, obraduje konsylium lekarskie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Chińska firma chce Clintona za ambasadora&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pekin&lt;/&gt; Duża chińska firma odzieżowa Fapai podała wczoraj, że zaproponowała 2 miliony dolarów Billowi Clintonowi za jej reprezentowanie. Propozycję tę były prezydent USA gotów jest przedyskutować.<br>Fapai wystosowała pierwszy list w tej sprawie w ub. roku, ale ponieważ Clinton był jeszcze prezydentem, ofertę uznano w Białym Domu za przedwczesną.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DZISIEJSZY RAPORT&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wszystkie sprawy załatwia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego