Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 247
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
zgody na transmisje telewizyjne papieskich mszy, nie odpowiadają na prośby Kościoła o dostęp do radia i telewizji oraz o pomoc w transporcie uczestników papieskich zgromadzeń. Arcybiskup Hawany kardynał Jaime Ortega poskarżył się władzom, że uniemożliwiają odprawianie mszy na wolnym powietrzu i zabraniają ulicznych procesji religijnych.


ODZIEŻOWE ZBLIŻENIE
Być może firmy odzieżowe - Vistula i Wólczanka - połączą się w jedną. Na razie obie firmy powołają spółkę, która zajmie się wspólną sprzedażą i marketingiem obu firm. Specjaliści branży uważają, że łączenie firm tekstylnych w Polsce jest nieuniknione.


FUZJA KSIĘGOWA
Najprawdopodobniej na początku 1998 r. dojdzie do połączenia dwóch dotychczasowych konkurentów: firm KPMG i Ernst
zgody na transmisje telewizyjne papieskich mszy, nie odpowiadają na prośby Kościoła o dostęp do radia i telewizji oraz o pomoc w transporcie uczestników papieskich zgromadzeń. Arcybiskup Hawany kardynał Jaime Ortega poskarżył się władzom, że uniemożliwiają odprawianie mszy na wolnym powietrzu i zabraniają ulicznych procesji religijnych.&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;ODZIEŻOWE ZBLIŻENIE&lt;/tit&gt;<br>Być może firmy odzieżowe - Vistula i Wólczanka - połączą się w jedną. Na razie obie firmy powołają spółkę, która zajmie się wspólną sprzedażą i marketingiem obu firm. Specjaliści branży uważają, że łączenie firm tekstylnych w Polsce jest nieuniknione.&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;FUZJA KSIĘGOWA&lt;/tit&gt;<br>Najprawdopodobniej na początku 1998 r. dojdzie do połączenia dwóch dotychczasowych konkurentów: firm KPMG i Ernst
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego