Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
dramatycznego związku
młodego prawnika i lekarki, która skrywa przed mężem swoją mroczną przeszłość. Przypadkowo po latach w ręce męża trafiają akta sprawy.
Zaczyna się psychodrama, w której wina znajduje z wolna swe dopełnienie w postaci kary. Kara jednak nie przybiera prostej formy. Jest taka jak całe życie głównej bohaterki, pokrętna, okrutna i bliska szaleństwa.

KALWARIA
autor: Maciej Lepianka
Druga powieść prozaika, który debiutował w 1996 roku książką I w nastgpnym dniu. Nowy w literaturze polskiej obraz wsi współczesnej, niesielankowy i pełen dramatycznych napięć.
W Kalwarii opowiedziana została historia pewnego duetu: handlarza i producenta narkotyków w jednej osobie oraz obezwładnionego z powodu
dramatycznego związku<br>młodego prawnika i lekarki, która skrywa przed mężem swoją mroczną przeszłość. Przypadkowo po latach w ręce męża trafiają akta sprawy.<br>Zaczyna się psychodrama, w której wina znajduje z wolna swe dopełnienie w postaci kary. Kara jednak nie przybiera prostej formy. Jest taka jak całe życie głównej bohaterki, pokrętna, okrutna i bliska szaleństwa.<br><br>&lt;tit&gt;KALWARIA&lt;/&gt;<br>autor: Maciej Lepianka<br>Druga powieść prozaika, który debiutował w 1996 roku książką I w nastgpnym dniu. Nowy w literaturze polskiej obraz wsi współczesnej, niesielankowy i pełen dramatycznych napięć.<br>W Kalwarii opowiedziana została historia pewnego duetu: handlarza i producenta narkotyków w jednej osobie oraz obezwładnionego z powodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego