Typ tekstu: Książka
Autor: Grochowiak Stanisław
Tytuł: Seans
Rok: 1997
czy wynalazku, którego wartość wszyscy naokoło kwestionują tylko dlatego, że dokonała, a nie - dokonał. Dziś dyskutowaliśmy w grupie o zakończeniu i czy właściwe jest, by pani w ostatniej scenie rzucała się z dachu wieżowca, a ponieważ trzon grupy znalazł się na Stwosza, więc kontynuowaliśmy i tym sposobem Milena także poznała okrutny los niejakiej Lidki Borowskiej.
Aśka trwała w przekonaniu, że krytyka jej tekstu ma u podłoża uprzedzenia wynikające z płci - no bo ja, Cyryl i obaj profesorowie, sami faceci - tedy w naturalnym odruchu zaczęła szukać wsparcia u Mileny.
- Milena, przecież to prawda, że nas tłamszą, usuwają w cień.
Im dalej, tym
czy wynalazku, którego wartość wszyscy naokoło kwestionują tylko dlatego, że dokonała, a nie - dokonał. Dziś dyskutowaliśmy w grupie o zakończeniu i czy właściwe jest, by pani w ostatniej scenie rzucała się z dachu wieżowca, a ponieważ trzon grupy znalazł się na Stwosza, więc kontynuowaliśmy i tym sposobem Milena także poznała okrutny los niejakiej Lidki Borowskiej.<br>Aśka trwała w przekonaniu, że krytyka jej tekstu ma u podłoża uprzedzenia wynikające z płci - no bo ja, Cyryl i obaj profesorowie, sami faceci - tedy w naturalnym odruchu zaczęła szukać wsparcia u Mileny.<br>- Milena, przecież to prawda, że nas tłamszą, usuwają w cień.<br>Im dalej, tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego