Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
a chęć zmuszenia kobiet do dochowywania bezwzględnej wierności mężom. Okaleczona w ten sposób niewiasta nie tylko nie odczuwa żadnej przyjemności przy współżyciu seksualnym, ale może przy każdym stosunku odczuwać ból, co powoduje, że seks staje się dla niej wyłącznie koszmarnym obowiązkiem. Światowa Organizacja Zdrowia od lat usiłuje walczyć z tym okrutnym zjawiskiem, jednakże rezultaty są jak dotąd mizerne.


OKO ZA OKO

Ani piersi Pameli Anderson, ani kwadratowa szczęka Clinta Eastwooda, ani nawet słodkie oczy Wynony Rider nie robią w Hollywood takiego wrażenia jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne.
Radosław Walczyk
Co ma żołnierz w wojsku? Żołnierz w wojsku ma pomysły. Na początku lat
a chęć zmuszenia kobiet do dochowywania bezwzględnej wierności mężom. Okaleczona w ten sposób niewiasta nie tylko nie odczuwa żadnej przyjemności przy współżyciu seksualnym, ale może przy każdym stosunku odczuwać ból, co powoduje, że seks staje się dla niej wyłącznie koszmarnym obowiązkiem. Światowa Organizacja Zdrowia od lat usiłuje walczyć z tym okrutnym zjawiskiem, jednakże rezultaty są jak dotąd mizerne.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;OKO ZA OKO&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ani piersi Pameli Anderson, ani kwadratowa szczęka Clinta Eastwooda, ani nawet słodkie oczy Wynony Rider nie robią w Hollywood takiego wrażenia jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Radosław Walczyk&lt;/&gt;<br>Co ma żołnierz w wojsku? Żołnierz w wojsku ma pomysły. Na początku lat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego