Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
etc. Na parterze sąsiaduje z Emaginators Alien Wars, wstrząsająca podróż 20th Century Fox oparta na filmie "Alien" (Obcy).
Drugim ulubionym miejscem jest Qasar, zręcznościowa gra laserowa, która podbiła nastolatków. Najspokojniejszą rzeczą, jaką można zrobić w Trocadero jest obejrzenie Egzorcysty (The Exorcist) w wersji MGM multiplex lub odbycie podróży przez torbę olbrzyma.
A to dopiero początek rozrywki z dreszczykiem, ponieważ od najbliższego lata Trocadero zostanie przekształcone przez nowych właścicieli w ambitny miejski park tematyczny, jakiego po tej stronie Atlantyku jeszcze nie było. Będzie to głośny, napędzający strachu, wielowymiarowy dom zabaw dla interaktywnego pokolenia naszych dzieci.

Nowe Centrum Połączeń Lotniczych
dokończenic ze s
etc. Na parterze sąsiaduje z Emaginators Alien Wars, wstrząsająca podróż 20th Century Fox oparta na filmie "Alien" (Obcy).<br>Drugim ulubionym miejscem jest Qasar, zręcznościowa gra laserowa, która podbiła nastolatków. Najspokojniejszą rzeczą, jaką można zrobić w Trocadero jest obejrzenie Egzorcysty (The Exorcist) w wersji MGM multiplex lub odbycie podróży przez torbę olbrzyma.<br>A to dopiero początek rozrywki z dreszczykiem, ponieważ od najbliższego lata Trocadero zostanie przekształcone przez nowych właścicieli w ambitny miejski park tematyczny, jakiego po tej stronie Atlantyku jeszcze nie było. Będzie to głośny, napędzający strachu, wielowymiarowy dom zabaw dla interaktywnego pokolenia naszych dzieci.<br><br>&lt;tit&gt;Nowe Centrum Połączeń Lotniczych&lt;/&gt;<br>dokończenic ze s
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego