Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu komputerowego
Rok: 2000
tak...
Przedstawiamy procesor Intel(r) Pentium(r) III

this way in...
Nowy sposób na zakupy
Procesor Pentium(r) III umożliwia wykorzystanie wszystkich osiągnięć w dziedzinie zakupów online. Odwiedź wirtualne witryny sklepowe i obejrzyj oferowane wyroby w realistycznej, trójwymiarowej, animowanej postaci. Oferowane przez nas nowe technologie zmieniają radykalnie sposób dokonywania zakupów online.
Fascynujące sposoby poznawania Internetu
Mając komputer z nowym procesorem Pentium III oraz z Excite Extreme** możesz przeszukiwać Internet w ciekawszy sposób Zacznij intuicyjnie żeglować w sieci korzystając z najnowszej generacji serwisu wyszukującego.

this way in...
Nowe możliwości komunikowania się
Internet jest znakomitym sposobem by swą wiedzą i pomysłami podzielić się
tak...<br>Przedstawiamy procesor Intel(r) Pentium(r) III<br><br>this way in...<br>&lt;tit&gt;Nowy sposób na zakupy&lt;/&gt; <br>Procesor Pentium(r) III umożliwia wykorzystanie wszystkich osiągnięć w dziedzinie zakupów online. Odwiedź wirtualne witryny sklepowe i obejrzyj oferowane wyroby w realistycznej, trójwymiarowej, animowanej postaci. Oferowane przez nas nowe technologie zmieniają radykalnie sposób dokonywania zakupów online.<br>&lt;tit&gt;Fascynujące sposoby poznawania Internetu&lt;/&gt;<br>Mając komputer z nowym procesorem Pentium III oraz z Excite Extreme** możesz przeszukiwać Internet w ciekawszy sposób Zacznij intuicyjnie żeglować w sieci korzystając z najnowszej generacji serwisu wyszukującego.<br><br>this way in...<br>&lt;tit&gt;Nowe możliwości komunikowania się&lt;/&gt;<br>Internet jest znakomitym sposobem by swą wiedzą i pomysłami podzielić się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego