Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
programów edukacyjnych, jak znaleźć pracę przez Internet.
7. Internet i komunikacja - Wszystko co powinniście wiedzieć na temat Internetu. Dowiecie się jak wyszukiwać i ściągać interesujące informacje z sieci, stworzyć swoja pierwszą stronę www., jak korzystać z zasobów Internetu na co dzień (gazety online, mapy), korzystać z usług banków i sklepów online, wysłać faks z komputera.
8. Ekspert radzi - Znajdziecie tutaj szereg rad, porad i wskazówek fachowców, między innymi: jak szybciej i łatwiej obsługiwać komputer oraz bezpiecznie i prawidłowo z niego korzystać, jaka wybrać odpowiedni sprzęt komputerowy, jak uprościć korzystanie z programów i aktualizować je.
9. Pierwsza pomoc - Doradzimy Wam co zrobić
programów edukacyjnych, jak znaleźć pracę przez Internet.<br>7. Internet i komunikacja - Wszystko co powinniście wiedzieć na temat Internetu. Dowiecie się jak wyszukiwać i ściągać interesujące informacje z sieci, stworzyć swoja pierwszą stronę www., jak korzystać z zasobów Internetu na co dzień (gazety online, mapy), korzystać z usług banków i sklepów online, wysłać faks z komputera.<br>8. Ekspert radzi - Znajdziecie tutaj szereg rad, porad i wskazówek fachowców, między innymi: jak szybciej i łatwiej obsługiwać komputer oraz bezpiecznie i prawidłowo z niego korzystać, jaka wybrać odpowiedni sprzęt komputerowy, jak uprościć korzystanie z programów i aktualizować je.<br>9. Pierwsza pomoc - Doradzimy Wam co zrobić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego