Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
programów edukacyjnych, jak znaleźć pracę przez Internet.
7. Internet i komunikacja - Wszystko co powinniście wiedzieć na temat Internetu. Dowiecie się jak wyszukiwać i ściągać interesujące informacje z sieci, stworzyć swoja pierwszą stronę www., jak korzystać z zasobów Internetu na co dzień (gazety online, mapy), korzystać z usług banków i sklepów online, wysłać faks z komputera.
8. Ekspert radzi - Znajdziecie tutaj szereg rad, porad i wskazówek fachowców, między innymi: jak szybciej i łatwiej obsługiwać komputer oraz bezpiecznie i prawidłowo z niego korzystać, jaka wybrać odpowiedni sprzęt komputerowy, jak uprościć korzystanie z programów i aktualizować je.
9. Pierwsza pomoc - Doradzimy Wam co zrobić
programów edukacyjnych, jak znaleźć pracę przez Internet.<br>7. Internet i komunikacja - Wszystko co powinniście wiedzieć na temat Internetu. Dowiecie się jak wyszukiwać i ściągać interesujące informacje z sieci, stworzyć swoja pierwszą stronę www., jak korzystać z zasobów Internetu na co dzień (gazety online, mapy), korzystać z usług banków i sklepów online, wysłać faks z komputera.<br>8. Ekspert radzi - Znajdziecie tutaj szereg rad, porad i wskazówek fachowców, między innymi: jak szybciej i łatwiej obsługiwać komputer oraz bezpiecznie i prawidłowo z niego korzystać, jaka wybrać odpowiedni sprzęt komputerowy, jak uprościć korzystanie z programów i aktualizować je.<br>9. Pierwsza pomoc - Doradzimy Wam co zrobić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!