Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.22
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
korzystania z życia. Nie chce mówić o tych momentach, a jej oczy na chwilę zachodzą łzami. Szybko jednak uśmiecha się. - Rozumiem to, że ludzie na początku boją się zwyczajnych kontaktów ze mną, ale pewnie mieliby takie obawy na przykład przed rozmową z czarnoskórym obcokrajowcem. Po bliższym poznaniu zazwyczaj te bariery opadają.
Mimo swoich zaledwie 16 lat, Patrycja ma wiele przemyśleń i poważnie podchodzi do życia. - Mam oczywiście nadzieje, że kiedyś moje zdrowie poprawi się, bo nadzieja jest potrzebna, ale wiem, że nie mogę liczyć na cud, że wstanę z wózka i zacznę biegać.
Marzeniem dziewczyny jest nauka tańca. - Uwielbiam tańczyć i
korzystania z życia. Nie chce mówić o tych momentach, a jej oczy na chwilę zachodzą łzami. Szybko jednak uśmiecha się. - Rozumiem to, że ludzie na początku boją się zwyczajnych kontaktów ze mną, ale pewnie mieliby takie obawy na przykład przed rozmową z czarnoskórym obcokrajowcem. Po bliższym poznaniu zazwyczaj te bariery opadają. <br>Mimo swoich zaledwie 16 lat, Patrycja ma wiele przemyśleń i poważnie podchodzi do życia. - Mam oczywiście nadzieje, że kiedyś moje zdrowie poprawi się, bo nadzieja jest potrzebna, ale wiem, że nie mogę liczyć na cud, że wstanę z wózka i zacznę biegać. <br>Marzeniem dziewczyny jest nauka tańca. - Uwielbiam tańczyć i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego