Typ tekstu: Książka
Autor: Dawid Bieńkowski
Tytuł: Nic
Rok: 2005
się w końcu tak, jakby rzeczywiście miał dwadzieścia lat mniej. Zachwycony Hehe wpatrywał się w Angellę. W najśmielszych wyobrażeniach nie przypuszczał, że ona tak wczuje się w klimat punk rocka. Na prześcieradle mewy nieustannie latały nad Wisłą, nie mogąc dolecieć do celu, a Angella z rozchylonymi ustami podnosiła się i opadała.
- I am your religion, I am your fantasy - zaczęła jęczeć jak podczas szczytowania na planie filmowym.
Hehe nie mógł rozpoznać żadnego dźwięku. Nie zmieniał więc palców na progu, uderzał jeden dźwięk, starając się trzymać tempo takie jak Melenkof.

Guma walił w struny bez opamiętania. Nagle wzmacniacz zarzęził i zaległa cisza
się w końcu tak, jakby rzeczywiście miał dwadzieścia lat mniej. Zachwycony Hehe wpatrywał się w Angellę. W najśmielszych wyobrażeniach nie przypuszczał, że ona tak wczuje się w klimat punk rocka. Na prześcieradle mewy nieustannie latały nad Wisłą, nie mogąc dolecieć do celu, a Angella z rozchylonymi ustami podnosiła się i opadała.<br>- &lt;foreign&gt;I am your religion, I am your fantasy&lt;/&gt; - zaczęła jęczeć jak podczas szczytowania na planie filmowym.<br>Hehe nie mógł rozpoznać żadnego dźwięku. Nie zmieniał więc palców na progu, uderzał jeden dźwięk, starając się trzymać tempo takie jak Melenkof. <br><br>Guma walił w struny bez opamiętania. Nagle wzmacniacz zarzęził i zaległa cisza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego