Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
WML, prostszym od HTML. Stronę www zajmującą około 1 KB można za to bez problemu "ściągnąć" na telefon. Korzystając z WAP-u, szybko sprawdzisz repertuar kin, prognozę pogody czy informacje o korkach na autostradzie. W przyszłości będziesz mógł robić wirtualne zakupy i dokonywać bankowych przelewów.
Plus GSM jako pierwszy polski operator komórkowy umożliwił swym abonentom korzystanie z nowej technologii. Odpowiednio zaadaptowano strony www Plusa (wap.plusgsm.pl), powstał też specjalny serwis informacyjny (wap.infoplus.pl). Podobne usługi mają w najbliższym czasie wprowadzić Idea i Era.
Wersje WAP-owskie przygotowało też kilka popularnych polskich serwisów internetowych, m.in. portal Interia (wap.interia
WML, prostszym od HTML. Stronę www zajmującą około 1 KB można za to bez problemu "ściągnąć" na telefon. Korzystając z WAP-u, szybko sprawdzisz repertuar kin, prognozę pogody czy informacje o korkach na autostradzie. W przyszłości będziesz mógł robić wirtualne zakupy i dokonywać bankowych przelewów.<br>Plus GSM jako pierwszy polski operator komórkowy umożliwił swym abonentom korzystanie z nowej technologii. Odpowiednio zaadaptowano strony www Plusa (wap.plusgsm.pl), powstał też specjalny serwis informacyjny (wap.infoplus.pl). Podobne usługi mają w najbliższym czasie wprowadzić Idea i Era.<br>Wersje WAP-owskie przygotowało też kilka popularnych polskich serwisów internetowych, m.in. portal Interia (wap.interia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego