Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 11 na Wisłostradzie. Kierowca nissana stracił panowanie nad autem, zjechał na pas zieleni rozdzielający jezdnie i uderzył w filar mostu Łazienkowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu.
Zdaniem policji przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków atmosferycznych.
(Metropol)


Netia zamierza podbijać stolicę

TELEKOMUNIKACJA Netia, niezależny operator telekomunikacyjny, zamierza zainwestować w tym roku ok. 40 mln USD w usługi na terenie Warszawy.
Do końca 2001 roku firma chce zdobyć ok. 3 proc. rynku abonenckiego w stolicy.
(PAP)


Szef ormiańskiej mafii stanie przed sądem

Prokuratura okręgowa postawiła zarzuty szefowi mafii ormiańskiej w Warszawie
i skierowała do sądu akt
tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 11 na Wisłostradzie. Kierowca nissana stracił panowanie nad autem, zjechał na pas zieleni rozdzielający jezdnie i uderzył w filar mostu Łazienkowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu.<br>Zdaniem policji przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków atmosferycznych.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Netia zamierza podbijać stolicę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TELEKOMUNIKACJA&lt;/&gt; Netia, niezależny operator telekomunikacyjny, zamierza zainwestować w tym roku ok. 40 mln USD w usługi na terenie Warszawy.<br>Do końca 2001 roku firma chce zdobyć ok. 3 proc. rynku abonenckiego w stolicy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Szef ormiańskiej mafii stanie przed sądem&lt;/&gt;<br><br>Prokuratura okręgowa postawiła zarzuty szefowi mafii ormiańskiej w Warszawie <br>i skierowała do sądu akt
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego