Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
6 proc. zbadanych towarów o łącznej wartości ponad 1 mln zł. Inspekcja skierowała też 36 wniosków do kolegiów do spraw wykroczeń, 14 zawiadomień do Urzędu Skarbowego, a 56 przedsiębiorców ukarała mandatami.
(PAP)PTC dostała kredyt na opłaty i spłaty

TELEKOMUNIKACJA Konsorcjum na czele z Deutsche Bankiem udzieliło Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatorowi sieci Era GSM, 650 mln euro kredytu.
Ma on być przeznaczony na pokrycie opłaty za koncesję na UMTS oraz spłatę kredytu z 1997 roku.
(PAP)Włoskie Koala nadlecą ze Świdnika

lotnictwo PZL Świdnik będzie produkować kadłuby włoskiego śmigłowca Agusta A 119 Koala.
Jeszcze w tym roku PZL dostarczy Włochom 16
6 proc. zbadanych towarów o łącznej wartości ponad 1 mln zł. Inspekcja skierowała też 36 wniosków do kolegiów do spraw wykroczeń, 14 zawiadomień do Urzędu Skarbowego, a 56 przedsiębiorców ukarała mandatami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PTC dostała kredyt na opłaty i spłaty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TELEKOMUNIKACJA&lt;/&gt; Konsorcjum na czele z Deutsche Bankiem udzieliło Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatorowi sieci Era GSM, 650 mln euro kredytu.<br>Ma on być przeznaczony na pokrycie opłaty za koncesję na UMTS oraz spłatę kredytu z 1997 roku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włoskie Koala nadlecą ze Świdnika&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;lotnictwo&lt;/&gt; PZL Świdnik będzie produkować kadłuby włoskiego śmigłowca Agusta A 119 Koala.<br>Jeszcze w tym roku PZL dostarczy Włochom 16
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!