Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
wykonywane przez dany otwór. W szczególnych przypadkach norma zaleca stosowanie otworów większych, w zależności od rodzaju zadania, wielkości i masy obsługiwanej części itp. Norma zwraca uwagę, że otwory większe są wygodniejsze.
Norma PN-ISO 2867:1997 określa kryteria dla systemów dojść na stanowiska operatora i do punktów obsługi, które służą operatorowi i pracownikom obsługującym maszynę do wykonywania czynności. Omawiana norma ustala wymagania ogólne i wymagania własności, stanowiące wytyczne dla konstruktora maszyny. W zakresie wymagań ogólnych zaleca się:
dążyć do zminimalizowania prawdopodobieństwa zaczepienia ubrania lub ciała, z powodu nieuwagi użytkownika, o wystające elementy maszyny, jak na przykład dźwignie, stopnie uchwyty, dążyć do
wykonywane przez dany otwór. W szczególnych przypadkach norma zaleca stosowanie otworów większych, w zależności od rodzaju zadania, wielkości i masy obsługiwanej części itp. Norma zwraca uwagę, że otwory większe są wygodniejsze.<br>Norma PN-ISO 2867:1997 określa kryteria dla systemów dojść na stanowiska operatora i do punktów obsługi, które służą operatorowi i pracownikom obsługującym maszynę do wykonywania czynności. Omawiana norma ustala wymagania ogólne i wymagania własności, stanowiące wytyczne dla konstruktora maszyny. W zakresie wymagań ogólnych zaleca się:<br>dążyć do zminimalizowania prawdopodobieństwa zaczepienia ubrania lub ciała, z powodu nieuwagi użytkownika, o wystające elementy maszyny, jak na przykład dźwignie, stopnie uchwyty, dążyć do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!