Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
do ich odtwarzania. Zaraz potem pojawiły się telefony z możliwością przekazywania melodyjek SMS-em i ruszyły serwisy internetowe za skromną opłatą wysyłające dowolny dźwięk dzwonka.
Interes zaczął się kręcić.

SMS również należy do technologii, której błyskotliwej kariery nikt się nie spodziewał. W pierwszych latach telefonii GSM za krótkie wiadomości tekstowe operatorzy nie pobierali żadnych opłat. Zmieniło się to dopiero, gdy ich liczba zaczęła iść w tysiące. Dziś przychody z tego tytułu stanowią sporą część dochodów firm telekomunikacyjnych - SMS-ów codziennie na świecie wysyła się setki milionów.

Droga do sukcesu rynkowego w komórkowym biznesie jest, jak widać, zawsze taka sama - trzeba wprowadzić
do ich odtwarzania. Zaraz potem pojawiły się telefony z możliwością przekazywania melodyjek SMS-em i ruszyły serwisy internetowe za skromną opłatą wysyłające dowolny dźwięk dzwonka. <br>Interes zaczął się kręcić. <br><br>SMS również należy do technologii, której błyskotliwej kariery nikt się nie spodziewał. W pierwszych latach telefonii GSM za krótkie wiadomości tekstowe operatorzy nie pobierali żadnych opłat. Zmieniło się to dopiero, gdy ich liczba zaczęła iść w tysiące. Dziś przychody z tego tytułu stanowią sporą część dochodów firm telekomunikacyjnych - SMS-ów codziennie na świecie wysyła się setki milionów. <br><br>Droga do sukcesu rynkowego w komórkowym biznesie jest, jak widać, zawsze taka sama - trzeba wprowadzić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego