Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
przyplątać - ale lubię to, co robię. Mam dar i pomagam ludziom - wyjaśnia, głaszcząc szklaną kulę - swój amulet.
Kiedyś zły duch dość długo nie chciał się od niej odczepić.
- W moim domu zaczęło dziać się to co w tym, który egzorcyzmowałam - mówi - Różne sprzęty latały w powietrzu...
Według wróżki szatan może opętać każdego, bez względu na wiek i wykształcenie, i robi to z roku na rok coraz częściej. Również coraz częściej uwalnia od duchów zmarłych ludzi.
- Ostatnio przyszła do mnie na targach młoda kobieta, studentka. Po oczach poznałam, że coś jest nie tak - opowiada wróżka Urszula - Okazało się, że zmarła teściowa tak
przyplątać - ale lubię to, co robię. Mam dar i pomagam ludziom - wyjaśnia, głaszcząc szklaną kulę - swój amulet. <br>Kiedyś zły duch dość długo nie chciał się od niej odczepić. <br>- W moim domu zaczęło dziać się to co w tym, który egzorcyzmowałam - mówi - Różne sprzęty latały w powietrzu...<br>Według wróżki szatan może opętać każdego, bez względu na wiek i wykształcenie, i robi to z roku na rok coraz częściej. Również coraz częściej uwalnia od duchów zmarłych ludzi. <br>- Ostatnio przyszła do mnie na targach młoda kobieta, studentka. Po oczach poznałam, że coś jest nie tak - opowiada wróżka Urszula - Okazało się, że zmarła teściowa tak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!