Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
walce z alkoholem takiej możliwości nie ma, więc kiedy człowiek to zobaczy, zostaje ze świadomością przegranej.
Anka: "Kto zechce przyznać się do całkowitej porażki? Praktycznie nikt. Wszystkie naturalne instynkty buntują się w nas na samą myśl o własnej bezsilności. Naprawdę bardzo trudno przyznać, że z kieliszkiem w ręku pozwoliliśmy się opętać zabójczej obsesji picia" - czytam w komentarzu do Dwunastu Kroków.
Monika: Jak przebić się przez ten opór i bunt? Opowiadaliście o spisywaniu przykładów nieudanych prób kontrolowania picia. Czy są inne sposoby?
Włodek: Ten jest najważniejszy, ale mogę ci podać inny przykład, o którym opowiadał Staszek: "Na zajęciach na oddziale przeżyłem swoją
walce z alkoholem takiej możliwości nie ma, więc kiedy człowiek to zobaczy, zostaje ze świadomością przegranej.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: &lt;q&gt;"Kto zechce przyznać się do całkowitej porażki? Praktycznie nikt. Wszystkie naturalne instynkty buntują się w nas na samą myśl o własnej bezsilności. Naprawdę bardzo trudno przyznać, że z kieliszkiem w ręku pozwoliliśmy się opętać zabójczej obsesji picia"&lt;/&gt; - czytam w komentarzu do Dwunastu Kroków.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Jak przebić się przez ten opór i bunt? Opowiadaliście o spisywaniu przykładów nieudanych prób kontrolowania picia. Czy są inne sposoby?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Ten jest najważniejszy, ale mogę ci podać inny przykład, o którym opowiadał Staszek: &lt;q&gt;"Na zajęciach na oddziale przeżyłem swoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!