Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sugerowali nieznacznie koszulkami nadszarpniętymi pazurami, postacie lampartów i tygrysów tworzyli ruchem, skokami, kocim chodem. Ile trzeba pracować na taki efekt?

- Pięć godzin dziennie przez kilka miesięcy - mówi Mathias z francuskiej drużyny.

Grupa Natural Effects z Danii pokazała historię złego ducha uwięzionego w ciele. Tancerza w roboczym skafandrze i makijażu pierrota opętał diabeł chcący się wydostać na zewnątrz. Tajwańskie TBC w zaledwie pół minuty, za pomocą jedynie tradycyjnego stroju, płótna z wykaligrafowanym znakiem i sporego wachlarza, przedstawiło alegoryczną opowieść o wyzwoleniu się Tajwanu spod chińskiego panowania.

Miłość marionetek

Z hip hopem raczej nie kojarzy się baśniowa atmosfera, poezja, subtelne taneczne układy rodem
sugerowali nieznacznie koszulkami nadszarpniętymi pazurami, postacie lampartów i tygrysów tworzyli ruchem, skokami, kocim chodem. Ile trzeba pracować na taki efekt?<br><br>- Pięć godzin dziennie przez kilka miesięcy - mówi Mathias z francuskiej drużyny.<br><br>Grupa Natural Effects z Danii pokazała historię złego ducha uwięzionego w ciele. Tancerza w roboczym skafandrze i makijażu pierrota opętał diabeł chcący się wydostać na zewnątrz. Tajwańskie TBC w zaledwie pół minuty, za pomocą jedynie tradycyjnego stroju, płótna z wykaligrafowanym znakiem i sporego wachlarza, przedstawiło alegoryczną opowieść o wyzwoleniu się Tajwanu spod chińskiego panowania.<br><br>&lt;tit&gt;Miłość marionetek&lt;/&gt;<br><br>Z hip hopem raczej nie kojarzy się baśniowa atmosfera, poezja, subtelne taneczne układy rodem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego