Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
w stresie, niepokoju, złości. Wystarczy, że opętana jest bliska osoba - już przechodzi to na nas przez "sznurek energetyczny".
- Może capnąć wszędzie - wyjaśnia - Ostatnio pewna kobieta poszła na cmentarz, na grób wielbiciela, który był opętany. Pochyliła się i od razu łup - serce się jej ścisnęło. Zły przeszedł na nią, bo współczuła opętanemu - otworzyła swoje serce.

Niebezpieczne zajęcie
Wróżka Urszula przewiduje przyszłość, od 15 lat zajmuje się tarotem i numerologią. Twierdzi, że potrafi uwalniać od złych duchów i szatana.
- Mam świadomość, że to niebezpieczne zajęcie - zły i do mnie może się przyplątać - ale lubię to, co robię. Mam dar i pomagam ludziom - wyjaśnia
w stresie, niepokoju, złości. Wystarczy, że opętana jest bliska osoba - już przechodzi to na nas przez "sznurek energetyczny". <br>- Może capnąć wszędzie - wyjaśnia - Ostatnio pewna kobieta poszła na cmentarz, na grób wielbiciela, który był opętany. Pochyliła się i od razu łup - serce się jej ścisnęło. Zły przeszedł na nią, bo współczuła opętanemu - otworzyła swoje serce. <br><br>&lt;tit&gt;Niebezpieczne zajęcie&lt;/&gt;<br>Wróżka Urszula przewiduje przyszłość, od 15 lat zajmuje się tarotem i numerologią. Twierdzi, że potrafi uwalniać od złych duchów i szatana.<br>- Mam świadomość, że to niebezpieczne zajęcie - zły i do mnie może się przyplątać - ale lubię to, co robię. Mam dar i pomagam ludziom - wyjaśnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego