Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
do swojej loży honorowej i resztę olimpiady oglądali już we wspólnym towarzystwie - Hillary, Chelsea i kota Skarpety. Ochroniarze prezydenta dbali, by pannie Mullins nikt nie przeszkadzał w odpoczynku po wyścigu. To pomogło jej chociaż na chwilę uniknąć wszechobecnych dziennikarzy NBC, BBC i kilkunastu gazet regionalnych, którzy biegali po stadionie jak opętani i pytali każdego napotkanego człowieka: "Aimee Mullins? Aimee Mullins? Znacie może taką?".
Jedyną osobą, którą udało im się znaleźć, był stary Gagliano. Wszyscy chcieli wiedzieć, jak to się właściwie dzieje, że Aimee Mullins w ogóle biega.

Węgiel, stal i topless
Na początku Aimee miała tylko jedną parę protez. Były do
do swojej loży honorowej i resztę olimpiady oglądali już we wspólnym towarzystwie - Hillary, Chelsea i kota Skarpety. Ochroniarze prezydenta dbali, by pannie Mullins nikt nie przeszkadzał w odpoczynku po wyścigu. To pomogło jej chociaż na chwilę uniknąć wszechobecnych dziennikarzy NBC, BBC i kilkunastu gazet regionalnych, którzy biegali po stadionie jak opętani i pytali każdego napotkanego człowieka: "Aimee Mullins? Aimee Mullins? Znacie może taką?".<br>Jedyną osobą, którą udało im się znaleźć, był stary Gagliano. Wszyscy chcieli wiedzieć, jak to się właściwie dzieje, że Aimee Mullins w ogóle biega. <br><br>Węgiel, stal i topless<br>Na początku Aimee miała tylko jedną parę protez. Były do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego