Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
studentka. Po oczach poznałam, że coś jest nie tak - opowiada wróżka Urszula - Okazało się, że zmarła teściowa tak ją nienawidziła, że prześladowała ją zza grobu. Teściowa była bardzo wierzącą a jednocześnie bardzo złą osobą.
Wróżka twierdzi, że jeśli człowiek robi się nerwowy, opryskliwy, zaczyna chorować - mogą to być pierwsze oznaki opętania.
- Zło jest w tej chwili coraz silniejsze, panuje szatan - wyjaśnia z przekonaniem - Opętani już nie boją się nawet święconej wody, bez problemu wchodzą do kościołów. Dlatego tak wiele osób przychodzi do wróżek - są zagubieni, szukają pomocy.
Marta Bakunowicz

Rekreacja z Hitlerem

- Były zastępca komendanta monieckiej policji ma na swojej działce
studentka. Po oczach poznałam, że coś jest nie tak - opowiada wróżka Urszula - Okazało się, że zmarła teściowa tak ją nienawidziła, że prześladowała ją zza grobu. Teściowa była bardzo wierzącą a jednocześnie bardzo złą osobą.<br>Wróżka twierdzi, że jeśli człowiek robi się nerwowy, opryskliwy, zaczyna chorować - mogą to być pierwsze oznaki opętania.<br>- Zło jest w tej chwili coraz silniejsze, panuje szatan - wyjaśnia z przekonaniem - Opętani już nie boją się nawet święconej wody, bez problemu wchodzą do kościołów. Dlatego tak wiele osób przychodzi do wróżek - są zagubieni, szukają pomocy.<br>&lt;au&gt;Marta Bakunowicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Rekreacja z Hitlerem&lt;/&gt;<br><br>- Były zastępca komendanta monieckiej policji ma na swojej działce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego