Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
najistotniejsze jest dokonanie wpłaty. Wciąż przybywa różnych wróżek, mistrzów i terapeutów oraz ich pacjentów.
Capnąć może wszędzie
- Wszystkie nieszczęścia to sprawka szatana! Ja potrafię go wypędzić - a wtedy problemy się skończą - miarowo uderzając dłonią w stół skanduje Mieczysław Bartnik, uzdrowiciel - Nie muszę nawet rozmawiać z człowiekiem, żeby poznać, że jest opętany. Wiem od razu - mam doświadczenie.
Uzdrowiciel twierdzi, że wystarczy tylko zlustrować człowieka i zapytać wahadełka. Stawia diagnozę i egzorcyzmuje nawet na podstawie zdjęcia. Przekonuje, że wszystkie choroby rozpoczynają się w duszy - później atakują organizm.
- Zaczyna się od lekkiej choroby. Później ze zdrowiem jest coraz gorzej, a w końcu przychodzą do
najistotniejsze jest dokonanie wpłaty. Wciąż przybywa różnych wróżek, mistrzów i terapeutów oraz ich pacjentów.<br>Capnąć może wszędzie<br>- Wszystkie nieszczęścia to sprawka szatana! Ja potrafię go wypędzić - a wtedy problemy się skończą - miarowo uderzając dłonią w stół skanduje Mieczysław Bartnik, uzdrowiciel - Nie muszę nawet rozmawiać z człowiekiem, żeby poznać, że jest opętany. Wiem od razu - mam doświadczenie. <br>Uzdrowiciel twierdzi, że wystarczy tylko zlustrować człowieka i zapytać wahadełka. Stawia diagnozę i egzorcyzmuje nawet na podstawie zdjęcia. Przekonuje, że wszystkie choroby rozpoczynają się w duszy - później atakują organizm.<br>- Zaczyna się od lekkiej choroby. Później ze zdrowiem jest coraz gorzej, a w końcu przychodzą do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!