Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
jest prawie wszędzie: może zawładnąć osobą słuchającą "nieodpowiedniej" (nie chce zdradzić, jakiej) muzyki, czytającą nieodpowiednie książki, żyjącą w stresie, niepokoju, złości. Wystarczy, że opętana jest bliska osoba - już przechodzi to na nas przez "sznurek energetyczny".
- Może capnąć wszędzie - wyjaśnia - Ostatnio pewna kobieta poszła na cmentarz, na grób wielbiciela, który był opętany. Pochyliła się i od razu łup - serce się jej ścisnęło. Zły przeszedł na nią, bo współczuła opętanemu - otworzyła swoje serce.

Niebezpieczne zajęcie
Wróżka Urszula przewiduje przyszłość, od 15 lat zajmuje się tarotem i numerologią. Twierdzi, że potrafi uwalniać od złych duchów i szatana.
- Mam świadomość, że to niebezpieczne zajęcie - zły
jest prawie wszędzie: może zawładnąć osobą słuchającą "nieodpowiedniej" (nie chce zdradzić, jakiej) muzyki, czytającą nieodpowiednie książki, żyjącą w stresie, niepokoju, złości. Wystarczy, że opętana jest bliska osoba - już przechodzi to na nas przez "sznurek energetyczny". <br>- Może capnąć wszędzie - wyjaśnia - Ostatnio pewna kobieta poszła na cmentarz, na grób wielbiciela, który był opętany. Pochyliła się i od razu łup - serce się jej ścisnęło. Zły przeszedł na nią, bo współczuła opętanemu - otworzyła swoje serce. <br><br>&lt;tit&gt;Niebezpieczne zajęcie&lt;/&gt;<br>Wróżka Urszula przewiduje przyszłość, od 15 lat zajmuje się tarotem i numerologią. Twierdzi, że potrafi uwalniać od złych duchów i szatana.<br>- Mam świadomość, że to niebezpieczne zajęcie - zły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!