Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.15
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zrobić, przecież nie można pozwolić ludziom na takie oszustwa - apelowała do policjantów i dziennikarzy "GL" matka Mateusza.
Wczoraj policjantom udało się zatrzymać mężczyznę, który zorganizował tę mistyfikację. To 34-letni mieszkaniec podpoznańskiego Kórnika. Ustalono tożsamość kobiety, jej dni na wolności też są prawdopodobnie policzone.
- Sprawdzamy, czy wcześniej nie dokonali podobnych oszustw - dodaje Donata Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. - Ta mistyfikacja była dobrze zorganizowana, oszuści dopracowali szczegóły.
Dlaczego tak szybko udało się dotrzeć do kombinatorów? Dzięki numerem rejestracyjnym samochodu, którym przyjechali na spotkanie do Zielonej Góry.
DARIUSZ CHAJEWSKI


Ford wjechał pod tira

Cztery osoby zginęły wczoraj w wypadku samochodowym
zrobić, przecież nie można pozwolić ludziom na takie oszustwa - apelowała do policjantów i dziennikarzy "GL" matka Mateusza. <br>Wczoraj policjantom udało się zatrzymać mężczyznę, który zorganizował tę mistyfikację. To 34-letni mieszkaniec podpoznańskiego Kórnika. Ustalono tożsamość kobiety, jej dni na wolności też są prawdopodobnie policzone. <br>- Sprawdzamy, czy wcześniej nie dokonali podobnych oszustw - dodaje Donata Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. - Ta mistyfikacja była dobrze zorganizowana, oszuści dopracowali szczegóły. <br>Dlaczego tak szybko udało się dotrzeć do kombinatorów? Dzięki numerem rejestracyjnym samochodu, którym przyjechali na spotkanie do Zielonej Góry.<br>&lt;au&gt;DARIUSZ CHAJEWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Ford wjechał pod tira&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Cztery osoby zginęły wczoraj w wypadku samochodowym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego