Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Można więc na przykład otrzymać karę pieniężną, zostać pozbawionym możliwości awansu czy dostać wpis do akt. Jednak zwolnienie z pracy ma wielki walor wychowawczy. Tracąc dobrą pracę, ludzie uświadamiają sobie, jak głupi błąd popełnili. Często dokonują oszustw na naprawdę niewielkie sumy, lecz ważna jest nie ich wysokość, ale sam fakt oszustwa.
Co się dzieje, jeśli ktoś sam przyzna się do niewłaściwego postępowania?
Przyznanie się do winy jest premiowane. Ten, kto się przyzna, ma znacznie większą szansę, że zachowa pracę, niż ten, kto idzie w zaparte. Oczywiście, zachowanie pracy nie oznacza, że winny nie zostanie ukarany w inny sposób.
A jeśli ktoś
Można więc na przykład otrzymać karę pieniężną, zostać pozbawionym możliwości awansu czy dostać wpis do akt. Jednak zwolnienie z pracy ma wielki walor wychowawczy. Tracąc dobrą pracę, ludzie uświadamiają sobie, jak głupi błąd popełnili. Często dokonują oszustw na naprawdę niewielkie sumy, lecz ważna jest nie ich wysokość, ale sam fakt oszustwa.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Co się dzieje, jeśli ktoś sam przyzna się do niewłaściwego postępowania?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Przyznanie się do winy jest premiowane. Ten, kto się przyzna, ma znacznie większą szansę, że zachowa pracę, niż ten, kto idzie w zaparte. Oczywiście, zachowanie pracy nie oznacza, że winny nie zostanie ukarany w inny sposób.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;A jeśli ktoś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego