Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a 15 euro). Na razie robią to nie w Polsce, lecz na Słowacji i w Czechach, gdzie przedsiębiorstwa pół roku temu zostały poinformowane o przydzielonych im limitach. Firmy dogadują się ze sobą bezpośrednio lub korzystają z pomocy amerykańskich firm brokerskich, specjalizujących się w tego typu transakcjach. Coraz więcej amerykańskich brokerów otwiera swoje biura w Europie.
Przedstawiciel jednej z nich, Benedikt von Butler z Evolution Market LCC, na co dzień pracuje w Londynie, ale przyjeżdża też do Warszawy, gdzie ma już kilku potencjalnych klientów zainteresowanych pierwszymi transakcjami.

Według danych Evolution - w ciągu roku w Europie brokerzy przeprowadzili ok. 90 transakcji, podczas których
a 15 euro). Na razie robią to nie w Polsce, lecz na Słowacji i w Czechach, gdzie przedsiębiorstwa pół roku temu zostały poinformowane o przydzielonych im limitach. Firmy dogadują się ze sobą bezpośrednio lub korzystają z pomocy amerykańskich firm brokerskich, specjalizujących się w tego typu transakcjach. Coraz więcej amerykańskich brokerów otwiera swoje biura w Europie.<br>Przedstawiciel jednej z nich, Benedikt von Butler z Evolution Market LCC, na co dzień pracuje w Londynie, ale przyjeżdża też do Warszawy, gdzie ma już kilku potencjalnych klientów zainteresowanych pierwszymi transakcjami.<br><br>Według danych Evolution - w ciągu roku w Europie brokerzy przeprowadzili ok. 90 transakcji, podczas których
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!