Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a 15 euro). Na razie robią to nie w Polsce, lecz na Słowacji i w Czechach, gdzie przedsiębiorstwa pół roku temu zostały poinformowane o przydzielonych im limitach. Firmy dogadują się ze sobą bezpośrednio lub korzystają z pomocy amerykańskich firm brokerskich, specjalizujących się w tego typu transakcjach. Coraz więcej amerykańskich brokerów otwiera swoje biura w Europie.
Przedstawiciel jednej z nich, Benedikt von Butler z Evolution Market LCC, na co dzień pracuje w Londynie, ale przyjeżdża też do Warszawy, gdzie ma już kilku potencjalnych klientów zainteresowanych pierwszymi transakcjami.

Według danych Evolution - w ciągu roku w Europie brokerzy przeprowadzili ok. 90 transakcji, podczas których
a 15 euro). Na razie robią to nie w Polsce, lecz na Słowacji i w Czechach, gdzie przedsiębiorstwa pół roku temu zostały poinformowane o przydzielonych im limitach. Firmy dogadują się ze sobą bezpośrednio lub korzystają z pomocy amerykańskich firm brokerskich, specjalizujących się w tego typu transakcjach. Coraz więcej amerykańskich brokerów otwiera swoje biura w Europie.<br>Przedstawiciel jednej z nich, Benedikt von Butler z Evolution Market LCC, na co dzień pracuje w Londynie, ale przyjeżdża też do Warszawy, gdzie ma już kilku potencjalnych klientów zainteresowanych pierwszymi transakcjami.<br><br>Według danych Evolution - w ciągu roku w Europie brokerzy przeprowadzili ok. 90 transakcji, podczas których
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego