Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
oznajmia pasażerom:
- Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Od której mam zacząć?
- Od złej.
- Za chwilę nasz statek zatonie.
- A ta dobra?
- Dostaniemy 11 Oskarów!

U psychiatry

Przychodzi facet do psychiatry i upiera się, że umie latać. Psychiatra mu nie wierzy, ale klient wciąż powtarza, iż to prawda. Psychiatra zdenerwowany otwiera okno i każe facetowi latać. Facet bierze rozbieg i wyfruwa. Robi parę kółek i wraca do gabinetu. Lekarz zachwycony pyta, czy on też tak mógłby. Facet na to, że i owszem, trzeba tylko szybko machać rękami. Lekarz wyskakuje, spada, zabija się. A klient mruczy sobie pod nosem:
- Jak na Anioła
oznajmia pasażerom:<br>- Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Od której mam zacząć?<br>- Od złej.<br>- Za chwilę nasz statek zatonie.<br>- A ta dobra?<br>- Dostaniemy 11 Oskarów!<br><br>&lt;tit&gt;U psychiatry&lt;/&gt;<br><br>Przychodzi facet do psychiatry i upiera się, że umie latać. Psychiatra mu nie wierzy, ale klient wciąż powtarza, iż to prawda. Psychiatra zdenerwowany otwiera okno i każe facetowi latać. Facet bierze rozbieg i wyfruwa. Robi parę kółek i wraca do gabinetu. Lekarz zachwycony pyta, czy on też tak mógłby. Facet na to, że i owszem, trzeba tylko szybko machać rękami. Lekarz wyskakuje, spada, zabija się. A klient mruczy sobie pod nosem:<br>- Jak na Anioła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!