Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Nowe drogi
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1959
jasno skrystalizowane program działania, zawarty w dokumentach III Zjazdu, powinniśmy uczynić wszystko, aby wprawić w działanie ogromne zasoby sił motorycznych tkwiących w masach członkowskich partii. Trzeba, aby każdy członek partii wnosił w miarę swych możliwości swój wkład do wielkiej pracy, podjętej przez partię, aby każdy na swoim odcinku pracy odnalazł ów łącznik spajający go z innymi członkami partii w jedną zwartą i zdyscyplinowaną świadomą swoich celów i ożywioną wolą ich urzeczywistnienia.

MARIAN BARTNICKI
INWESTOWAĆ TANIEJ I Z WIĘKSZYMI EFEKTAMI
Zagadnieniem inwestycji poświęcił III Zjazd PZPR wiele uwagi. Uchwały powzięte na Zjeździe określają też zadania w tej dziedzinie.
Tak poważne potraktowanie inwestycji
jasno skrystalizowane program działania, zawarty w dokumentach III Zjazdu, powinniśmy uczynić wszystko, aby wprawić w działanie ogromne zasoby sił motorycznych tkwiących w masach członkowskich partii. Trzeba, aby każdy członek partii wnosił w miarę swych możliwości swój wkład do wielkiej pracy, podjętej przez partię, aby każdy na swoim odcinku pracy odnalazł ów łącznik spajający go z innymi członkami partii w jedną zwartą i zdyscyplinowaną świadomą swoich celów i ożywioną wolą ich urzeczywistnienia.&lt;/div&gt; &lt;page nr=9&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;au&gt;MARIAN BARTNICKI&lt;/au&gt;<br>&lt;tit&gt;INWESTOWAĆ TANIEJ I Z WIĘKSZYMI EFEKTAMI&lt;/tit&gt;<br>Zagadnieniem inwestycji poświęcił III Zjazd PZPR wiele uwagi. Uchwały powzięte na Zjeździe określają też zadania w tej dziedzinie.<br>Tak poważne potraktowanie inwestycji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego