Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dwutygodnik Szczecinecki Temat
Miejsce wydania: Szczecinek
Rok: 2002
świadczy, że - rządząca miastem od 12 lat - szczecinecka prawica została wysoko oceniona przez wyborców. Za to z trudem dwa mandaty wywalczyła Platforma Obywatelska (14,7 proc.) której, jak to wynika z wyborczej arytmetyki, najbardziej chyba zaszkodził konkubinat z Prawem i Sprawiedliwością. W PiS-ie z pewnością nie do wszystkich pasowała owa wypisana na sztandarach, nie tyle sprawiedliwość, co prawo.
Na 21. radnych tylko pięciu zasiądzie na sali obrad po raz pierwszy. Najwięcej nowych radnych wprowadziła Wspólnota Samorządowa. Z kolei po stronie SLD, na który głosowało 28,0 proc. - wbrew hałaśliwej kablówkowej propagandzie - zasiądzie tylko jeden nowy radny.
W mieście bardzo słabo
świadczy, że - rządząca miastem od 12 lat - szczecinecka prawica została wysoko oceniona przez wyborców. Za to z trudem dwa mandaty wywalczyła Platforma Obywatelska (14,7 proc.) której, jak to wynika z wyborczej arytmetyki, najbardziej chyba zaszkodził konkubinat z Prawem i Sprawiedliwością. W PiS-ie z pewnością nie do wszystkich pasowała owa wypisana na sztandarach, nie tyle sprawiedliwość, co prawo. <br> Na 21. radnych tylko pięciu zasiądzie na sali obrad po raz pierwszy. Najwięcej nowych radnych wprowadziła Wspólnota Samorządowa. Z kolei po stronie SLD, na który głosowało 28,0 proc. - wbrew hałaśliwej kablówkowej propagandzie - zasiądzie tylko jeden nowy radny. <br> W mieście bardzo słabo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego