Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
typowe SMS-owe skróty.
Jak SMS podbija świat
Daniel Senderek
SMS
Słowa mają siłę
Wydawnictwo Do
LITERATURA książka Daniela Senderka "SMS - Słowa Mają Siłę" to dowód na istnienie literatury SMS-owej, bo 90 procent opowieści o nieszczęśliwej miłości Daniela do Nadi to właśnie SMS-y.
RELIGIJNE
Mamy też Biblię SMS-ową. Norweska firma internetowa przełożył Biblię na język SMS-ów. I tak na przykład zamiast "Ojcze nasz" jest "oj n". Polska wersja na razie nie jest planowana, ale od dwóch lat karmelita o. Arkadiusz Stawski zaczyna swój dzień od wysłania SMS-ów z fragmentem Biblii do ponad tysiąca odbiorców.
W PIOSENCE
typowe SMS-owe skróty.<br>Jak SMS podbija świat<br>Daniel Senderek<br>SMS <br>Słowa mają siłę<br>Wydawnictwo Do<br>LITERATURA książka Daniela Senderka "SMS - Słowa Mają Siłę" to dowód na istnienie literatury SMS-owej, bo 90 procent opowieści o nieszczęśliwej miłości Daniela do Nadi to właśnie SMS-y.<br>RELIGIJNE<br>Mamy też Biblię SMS-ową. Norweska firma internetowa przełożył Biblię na język SMS-ów. I tak na przykład zamiast "Ojcze nasz" jest "oj n". Polska wersja na razie nie jest planowana, ale od dwóch lat karmelita o. Arkadiusz Stawski zaczyna swój dzień od wysłania SMS-ów z fragmentem Biblii do ponad tysiąca odbiorców.<br> W PIOSENCE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!