Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Krzysztof Bychowski
Tytuł: strona internetowa mieszkańców Marek
Rok: 2003
autobusowych na terenie Marek. Jak nietrudno się domyśleć chodzi tu inicjatywę podjętą przez redakcję Portalu Społeczności Marek.
Autor z dużym entuzjazmem wypowiada się o przeprowadzonej akcji, deklarując jednocześnie wsparcie, za co serdecznie dziękujemy.
Do publikacji wkradły się jednak pewne nieścisłości. Autor napisał, że inicjatorem rozwieszania rozkładów był "mieszkaniec Marek". Ponadto, owego "mieszkańca Marek" łączy się z "mareckim forum internetowym znajdującym się na oficjalnej stronie urzędu (www.marki.pl)". Jak wiadomo na urzędowej stronie internetowej Miasta Marki nie ma forum dyskusyjnego - chodzi tu o forum znajdujące się na stronie gazety wyborczej.
[KB]
WIADOMOŚCI
Rozkłady jazdy na przystankach autobusowych.
Portal marki.net.pl
autobusowych na terenie Marek. Jak nietrudno się domyśleć chodzi tu inicjatywę podjętą przez redakcję Portalu Społeczności Marek. <br>Autor z dużym entuzjazmem wypowiada się o przeprowadzonej akcji, deklarując jednocześnie wsparcie, za co serdecznie dziękujemy. <br>Do publikacji wkradły się jednak pewne nieścisłości. Autor napisał, że inicjatorem rozwieszania rozkładów był "mieszkaniec Marek". Ponadto, owego "mieszkańca Marek" łączy się z "mareckim forum internetowym znajdującym się na oficjalnej stronie urzędu (www.marki.pl)". Jak wiadomo na urzędowej stronie internetowej Miasta Marki nie ma forum dyskusyjnego - chodzi tu o forum znajdujące się na stronie gazety wyborczej. <br>&lt;au&gt;[KB] &lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;WIADOMOŚCI&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rozkłady jazdy na przystankach autobusowych.&lt;/&gt;<br>Portal marki.net.pl
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego