Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 5 (153)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Karel, z pomocą swych równie nie wykształconych braci, próbował rozmaitych zajęć. W końcu został komiwojażerem, z dość przeciętnym powodzeniem sprzedającym sprzęt oświetleniowy do sklepów w prowincji Ontario.
Ich pierwsza córka, Karla Leanne, przyszła na świat 4 maja 1970 roku w położonym przy Highwayu 10 (Hurontario Street) General Hospital w Mississaudze, owej osadzie, w której jej rodzice wzięli ślub przed pięciu laty. Wkrótce Homolkowie doczekali się dwóch kolejnych córek. W czerwcu 1971 roku, czyli w nieco ponad rok po Karli, urodziła się Lori Priscilla. W dzień noworoczny 1975 roku na świat przyszła najmłodsza z całej trójki, Tammy Lynn.
W trzy lata później
Karel, z pomocą swych równie nie wykształconych braci, próbował rozmaitych zajęć. W końcu został komiwojażerem, z dość przeciętnym powodzeniem sprzedającym sprzęt oświetleniowy do sklepów w prowincji Ontario.<br>Ich pierwsza córka, Karla Leanne, przyszła na świat 4 maja 1970 roku w położonym przy Highwayu 10 (Hurontario Street) General Hospital w Mississaudze, owej osadzie, w której jej rodzice wzięli ślub przed pięciu laty. Wkrótce Homolkowie doczekali się dwóch kolejnych córek. W czerwcu 1971 roku, czyli w nieco ponad rok po Karli, urodziła się Lori Priscilla. W dzień noworoczny 1975 roku na świat przyszła najmłodsza z całej trójki, Tammy Lynn.<br>W trzy lata później
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego