Typ tekstu: Książka
Autor: Dunin Kinga
Tytuł: Tabu
Rok: 1998
od Marty pudełko na dyskietki z nalepionymi na nim dwiema głowami Einsteina i napisem: "Dla przyszłego Zweisteina". Marta zaś otworzyła jakieś pudełeczko, zajrzała do środka i tak szybciutko je zamknęła, że nawet wszechwiedzący narrator nie zdążył zobaczyć, co się w nim znajduje.

Na koniec pod choinką został tylko jeden niewielki pakiecik, na którym napisane było: DLA WSZYSTKICH.
Jagna rozerwała opakowanie i rozdała każdemu po kartoniku. Były to ręcznie wykonane - wyklejane, malowane, rysowane - kartki, przedstawiające baranki z krzyżem, Chrystusa wstającego z grobu albo kurczątka i pisanki. Na każdej widniał napis: Wesołych Świąt Wielkanocnych!
- Autor! Autor! - zawołał Jacek, zaśmiewając się na głos i
od Marty pudełko na dyskietki z nalepionymi na nim dwiema głowami Einsteina i napisem: "Dla przyszłego Zweisteina". Marta zaś otworzyła jakieś pudełeczko, zajrzała do środka i tak szybciutko je zamknęła, że nawet wszechwiedzący narrator nie zdążył zobaczyć, co się w nim znajduje.<br><br>Na koniec pod choinką został tylko jeden niewielki pakiecik, na którym napisane było: DLA WSZYSTKICH. <br>Jagna rozerwała opakowanie i rozdała każdemu po kartoniku. Były to ręcznie wykonane - wyklejane, malowane, rysowane - kartki, przedstawiające baranki z krzyżem, Chrystusa wstającego z grobu albo kurczątka i pisanki. Na każdej widniał napis: Wesołych Świąt Wielkanocnych!<br>- Autor! Autor! - zawołał Jacek, zaśmiewając się na głos i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego