Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
iraccy agenci - poinformowała niemiecka gazeta "Die Welt".
Miała być to zemsta za udział brytyjskich sił w nalotach na Irak. Władze w Bagdadzie nie skomentowały oskarżeń dziennika.
(Metropol)DZISIEJSZY RAPORT
Zdrowie i pieniądze puszczane z dymem

Obyczaje Niepalenie w Polsce jest modne, ale tylko wśród ludzi dorosłych, głównie mężczyzn. Coraz częściej palą natomiast nastolatki i kobiety. Polacy puszczają z dymem ponad 4 mld dolarów rocznie.
STR. 8-9


strona 2
Polska
Prezydent podpisał ustawę budżetową

Warszawa Prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał w poniedziałek ustawę budżetową na 2001 rok.
Wydatki budżetu mają wynieść w tym roku 181,6 mld zł, a dochody 161,1
iraccy agenci - poinformowała niemiecka gazeta "Die Welt".<br>Miała być to zemsta za udział brytyjskich sił w nalotach na Irak. Władze w Bagdadzie nie skomentowały oskarżeń dziennika.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DZISIEJSZY RAPORT&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Zdrowie i pieniądze puszczane z dymem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Obyczaje&lt;/&gt; Niepalenie w Polsce jest modne, ale tylko wśród ludzi dorosłych, głównie mężczyzn. Coraz częściej palą natomiast nastolatki i kobiety. Polacy puszczają z dymem ponad 4 mld dolarów rocznie.<br>STR. 8-9&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>strona 2<br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Prezydent podpisał ustawę budżetową&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał w poniedziałek ustawę budżetową na 2001 rok.<br>Wydatki budżetu mają wynieść w tym roku 181,6 mld zł, a dochody 161,1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego