Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy żywności
Rok: 1997
posiadając licencję importową FNC (Narodowej Federacji Producentów Kawy Kolumbii) sprowadza kawę zieloną prosto z Kolumbii. Zawsze z bieżących zbiorów - current crop, które w Kolumbii są dwa razy w roku. Jest to więc najświeższy surowiec na rynku.
Świeżość produktu - kawy palonej
W tradycyjnym systemie produkcji i dystrybucji (palarnie - hurtownie - sklepy) palarnie palą kawę "na magazyn". Następnie leży ona w hurtowniach, a na końcu na półkach sklepowych. Prawie nikt nie podaje "daty palenia", a jedynie "najlepiej spożyć przed...". Nie ma więc określenia jednoznacznego, czy jest to produkt świeży, czy stary.
Dzięki ogólnopolskiej sieci mini - palarek "EXCELSO" palone jest na bieżąco według zapotrzebowania konsumentów
posiadając licencję importową FNC (Narodowej Federacji Producentów Kawy Kolumbii) sprowadza kawę zieloną prosto z Kolumbii. Zawsze z bieżących zbiorów - current crop, które w Kolumbii są dwa razy w roku. Jest to więc najświeższy surowiec na rynku.<br>Świeżość produktu - kawy palonej<br>W tradycyjnym systemie produkcji i dystrybucji (palarnie - hurtownie - sklepy) palarnie palą kawę "na magazyn". Następnie leży ona w hurtowniach, a na końcu na półkach sklepowych. Prawie nikt nie podaje "daty palenia", a jedynie "najlepiej spożyć przed...". Nie ma więc określenia jednoznacznego, czy jest to produkt świeży, czy stary.<br>Dzięki ogólnopolskiej sieci mini - palarek "EXCELSO" palone jest na bieżąco według zapotrzebowania konsumentów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego