Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
sukces.
Jak działa plaster Nicorette
Plaster Nicorette jest stosowny podczas czynnej części doby przez około 16 godzin w celu substytucyjnego podawania nikotyny. Nikotyna jest powoli uwalniana z plastra i wchłaniana przez skórę. Dzięki temu, przez cały dzień zachowany jest stały jej poziom w organizmie, co minimalizuje objawy związane z zaprzestaniem palenia.
Jak stosować plaster Nicorette?
Stosuj plastry Nicorette zgodnie z instrukcją zawartą wewnątrz opakowania.
1. Plaster Nicorette przyklej rano na nieowłosioną dowolną część ciała (np. biodro, ramię) i zdejmij przed snem.
2. Każdorazowo zmieniaj miejsce przyklejania plastra by uniknąć ewentualnych podrażnień skóry.
3. Jedno opakowanie wystarcza na 7 dni kuracji.
4
sukces.<br>Jak działa plaster &lt;name type="prod"&gt;Nicorette&lt;/&gt;<br>Plaster &lt;name type="prod"&gt;Nicorette&lt;/&gt; jest stosowny podczas czynnej części doby przez około 16 godzin w celu substytucyjnego podawania nikotyny. Nikotyna jest powoli uwalniana z plastra i wchłaniana przez skórę. Dzięki temu, przez cały dzień zachowany jest stały jej poziom w organizmie, co minimalizuje objawy związane z zaprzestaniem palenia.<br>Jak stosować plaster &lt;name type="prod"&gt;Nicorette&lt;/&gt;?<br>Stosuj plastry &lt;name type="prod"&gt;Nicorette&lt;/&gt; zgodnie z instrukcją zawartą wewnątrz opakowania.<br>1. Plaster &lt;name type="prod"&gt;Nicorette&lt;/&gt; przyklej rano na nieowłosioną dowolną część ciała (np. biodro, ramię) i zdejmij przed snem.<br>2. Każdorazowo zmieniaj miejsce przyklejania plastra by uniknąć ewentualnych podrażnień skóry.<br>3. Jedno opakowanie wystarcza na 7 dni kuracji.<br>4
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!