Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
materiałów motywacyjnych sieci Network Twenty One, zalecanych do oglądania przez dystrybutorów Amwaya. Fragmenty tej kasety wykorzystał Henryk Dederko w filmie "Witajcie w życiu".
Poczet prezydenckich sojuszników Amwaya uzupełnia George Bush, następca Reagana, wiceprezydent u jego boku. Zdjęcie Busha ozdabia nie tylko galerię swoich ludzi w Białym Domu w amwayowskiej "izbie pamięci". Znalazło się też w broszurze "Profile sukcesu", przetłumaczonej na kilkanaście języków i zalecanej do czytania wszystkim amwayowcom świata. Bush zasłużył się korporacji przede wszystkim rzuconym na spotkaniu z ludźmi biznesu zawołaniem w głębi duszy czuję się amwayowcem.
Na George'u Bushu wygasła dynastia kolejnych republikańskich prezydentów otwarcie wspierających Amway. Demokrata Bill
materiałów motywacyjnych sieci Network Twenty One, zalecanych do oglądania przez dystrybutorów Amwaya. Fragmenty tej kasety wykorzystał Henryk Dederko w filmie "Witajcie w życiu".<br>Poczet prezydenckich sojuszników Amwaya uzupełnia George Bush, następca Reagana, wiceprezydent u jego boku. Zdjęcie Busha ozdabia nie tylko galerię swoich ludzi w Białym Domu w amwayowskiej "izbie pamięci". Znalazło się też w broszurze "Profile sukcesu", przetłumaczonej na kilkanaście języków i zalecanej do czytania wszystkim amwayowcom świata. Bush zasłużył się korporacji przede wszystkim rzuconym na spotkaniu z ludźmi biznesu zawołaniem w głębi duszy czuję się amwayowcem.<br>Na George'u Bushu wygasła dynastia kolejnych republikańskich prezydentów otwarcie wspierających Amway. Demokrata Bill
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!