Typ tekstu: Książka
Autor: Rojek Tadeusz
Tytuł: Jak to się je
Rok: 1992
może nawet wziąć prysznic, poprawić makijaż, a wszystko po to, by mogła powitać gości w doskonałej formie: odprężona, uśmiechnięta, pachnąca dyskretnymi perfumami.
Gdy wszyscy znajdą się już za stołem, żeby możliwie rzadko opuszczała towarzystwo, by biec do kuchni. Mowa tu oczywiście o nader często spotykanych sytuacjach, gdy w domowym gospodarstwie pani domu nie ma żadnej pomocy. Przez cały czas przyjęcia gośćmi zajmują się oboje państwo domu. Nigdy nie może powstać taka sytuacja, że goście przy stole zabawiają się sami, podczas gdy gospodarze tkwią w kuchni, walcząc o dobre imię swej sztuki kulinarnej.
I jeszcze jedna niesłychanie ważna rada. Im mniejsze mieszkanie, tym
może nawet wziąć prysznic, poprawić makijaż, a wszystko po to, by mogła powitać gości w doskonałej formie: odprężona, uśmiechnięta, pachnąca dyskretnymi perfumami.<br>Gdy wszyscy znajdą się już za stołem, żeby możliwie rzadko opuszczała towarzystwo, by biec do kuchni. Mowa tu oczywiście o nader często spotykanych sytuacjach, gdy w domowym gospodarstwie pani domu nie ma żadnej pomocy. Przez cały czas przyjęcia gośćmi zajmują się oboje państwo domu. Nigdy nie może powstać taka sytuacja, że goście przy stole zabawiają się sami, podczas gdy gospodarze tkwią w kuchni, walcząc o dobre imię swej sztuki kulinarnej.<br>I jeszcze jedna niesłychanie ważna rada. Im mniejsze mieszkanie, tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!