Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zdobył w czwartek złoty medal w alpejskim slalomie gigancie. Viele osiągnął łączny czas dwóch przejazdów 1.38,81 i wyprzedził o 0,27 s Szweda Pierre'a Olssona i o 0,45 s Pawła Szestakowa z Rosji. Rosjanka Irina Malgina zdobyła złoty medal w uniwersjadowym biegu na 7,5 km biatlonistek.
(pap)Skandynawowie zagarnęli medale

narciarstwo Szwed Per Elofsson zdobył w czwartek złoty medal w biegu na 15 km stylem klasycznym, w pierwszym dniu mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w fińskim Lahti.
Drugi był jego rodak Mathias Fredriksson, a na trzeciej pozycji uplasował się Norweg Odd-Bjoern Hjelmeset.
(PAP)Weteran wraca na
zdobył w czwartek złoty medal w alpejskim slalomie gigancie. Viele osiągnął łączny czas dwóch przejazdów 1.38,81 i wyprzedził o 0,27 s Szweda Pierre'a Olssona i o 0,45 s Pawła Szestakowa z Rosji. Rosjanka Irina Malgina zdobyła złoty medal w uniwersjadowym biegu na 7,5 km biatlonistek.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Skandynawowie zagarnęli medale&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;narciarstwo&lt;/&gt; Szwed Per Elofsson zdobył w czwartek złoty medal w biegu na 15 km stylem klasycznym, w pierwszym dniu mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w fińskim Lahti.<br>Drugi był jego rodak Mathias Fredriksson, a na trzeciej pozycji uplasował się Norweg Odd-Bjoern Hjelmeset.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Weteran wraca na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego