Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w końcu powiadomiono o całej sprawie indonezyjskie ratownictwo morskie.
- Byliśmy zdziwieni, że szuka nas aż sześć samolotów i wiele łodzi ratunkowych - powiedział jeden z pasażerów pechowego statku. - Telefon Rebeki był naszą ostatnią deską ratunku - dodał uratowany żeglarz.
Odnalezioną łódź oraz jej niefortunnych pasażerów straż przybrzeżna odholowała do wybrzeży wyspy Lombok.
(pap)Piłkarskie pamiątki są już w sklepach

W Tokio, w sklepie z pamiątkami można już nabyć talerze z trofeum piłkarskich MŚ 2002. Rozpoczęła się również sprzedaż biletów na poszczególne mundialowe spotkania.
(pap)Paryscy uczeni dali nabrać się na rogi

fauna Biolodzy z Uniwersytetu Piotra i Marii Curie w Paryżu przyznali się
w końcu powiadomiono o całej sprawie indonezyjskie ratownictwo morskie.<br>- Byliśmy zdziwieni, że szuka nas aż sześć samolotów i wiele łodzi ratunkowych - powiedział jeden z pasażerów pechowego statku. - Telefon Rebeki był naszą ostatnią deską ratunku - dodał uratowany żeglarz.<br>Odnalezioną łódź oraz jej niefortunnych pasażerów straż przybrzeżna odholowała do wybrzeży wyspy Lombok.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłkarskie pamiątki są już w sklepach&lt;/&gt;<br><br>W Tokio, w sklepie z pamiątkami można już nabyć talerze z trofeum piłkarskich MŚ 2002. Rozpoczęła się również sprzedaż biletów na poszczególne mundialowe spotkania.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Paryscy uczeni dali nabrać się na rogi&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;fauna&lt;/&gt; Biolodzy z Uniwersytetu Piotra i Marii Curie w Paryżu przyznali się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego