Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Rok: 2001
podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Jest to pierwszy medal dla reprezentanta Estonii w historii MŚ.
Drugi był Norweg Frode Estil, który stracił do zwycięzcy zaledwie 0,2 s (1:14.18,1). Na trzeciej pozycji uplasował się Rosjanin Michaił Iwanow - strata 31,2 (1:14.49,1).
(pap)

Pozycja Hingis nie jest zagrożona

Tenis

Szwajcarka Martina Hingis nadal jest niezagrożona na pozycji liderki rankingu ATP.
Ze stratą ponad 1000 punktów, na drugiej pozycji jest Amerykanka Lindsay Davenport, a na trzeciej jej rodaczka Venus Williams.
(PAP)

Georg Hackl zdobył Puchar Świata

saneczkarstwo Niemiec Georg Hackl zdobył Puchar Świata w
podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Jest to pierwszy medal dla reprezentanta Estonii w historii MŚ.<br>Drugi był Norweg Frode Estil, który stracił do zwycięzcy zaledwie 0,2 s (1:14.18,1). Na trzeciej pozycji uplasował się Rosjanin Michaił Iwanow - strata 31,2 (1:14.49,1).<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pozycja Hingis nie jest zagrożona&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tenis&lt;/&gt;<br><br>Szwajcarka Martina Hingis nadal jest niezagrożona na pozycji liderki rankingu ATP.<br>Ze stratą ponad 1000 punktów, na drugiej pozycji jest Amerykanka Lindsay Davenport, a na trzeciej jej rodaczka Venus Williams.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Georg Hackl zdobył Puchar Świata&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;saneczkarstwo&lt;/&gt; Niemiec Georg Hackl zdobył Puchar Świata w